Klub Twórców Ludowych organizuje Kiermasz Wielkanocny

Klub Twórców Ludowych organizuje Kiermasz Wielkanocny

Wokół nas wiele się dzieje i uczciwie trzeba powiedzieć, że niektóre wydarzenia można określić tradycją. Za przykład może posłużyć choćby Kiermasz Wielkanocny organizowany przez Klub Twórców Ludowych.

Co wiadomo?

Nikogo nie powinno więc dziwić, że w najbliższy weekend czeka nas kolejne takie wydarzenie. O szczegółach można powiedzieć bardzo dużo – przede wszystkim będzie to świetna okazja do przedświątecznych zakupów. Wypada też od razu dodać, że nie zabraknie wielkanocnych akcentów wykonanych tradycyjną formą (chodzi choćby o stroiki, koszyczki czy pisanki). Osoby zainteresowane twórczością rękodzielniczą powinny być zadowolone. Można też spojrzeć na to wszystko z innej strony – warto wiedzieć, że Klub Twórców Ludowych zrzesza osoby z różnych dziedzin sztuki.

Kiermasz Wielkanocny rozpocznie się w piątek o 10:00 i potrwa do 18:00. W sobotę i niedzielę Kiermasz będzie trwał w identycznych godzinach. Miejsce to samo, co zawsze, czyli Puławski Ośrodek Kultury.

Jeżeli są jakieś wątpliwości, nie pozostaje nic innego jak skontaktować się z kimś, kto może udzielić istotnych informacji.