Otwarcie Parku Handlowego Karuzela

Otwarcie Parku Handlowego Karuzela

W czwartek (28 kwietnia) doszło do otwarcia Parku Handlowego Karuzela. Jest to inwestycja, z którą wiąże się niemałe nadzieje!

Co możemy powiedzieć na temat realiów?

Ostatnie przygotowania trwały od ponad tygodnia. Warto też zwrócić uwagę na to, że Park Handlowy Karuzela powstał naprawdę szybko. Osoby zainteresowane ofertą muszą zdawać sobie sprawę z tego, że nie ma się nad czym zastanawiać. Najkrócej rzecz ujmując, chodzi o nowoczesne centrum handlowe znajdujące się na kilkuhektarowym terenie.

Powierzchnia nowego obiektu wynosi 14 tys. metrów kwadratowych. Na tej powierzchni mamy ponad 20 sklepów i co warte podkreślenia, każdy sklep ma osobne wejście od strony parkingu.

Będzie sukces?

Nie wiemy, czy nowy obiekt będzie wzbudzał spore zainteresowanie, ale można mieć niemałe nadzieje. Można też chyba stwierdzić, że wszyscy liczą na to, iż nowy punkt handlowy zadowoli wielu.

Dobrze również spojrzeć na sytuację nieco inaczej – realizacja inwestycji miała miejsce podczas naprawdę trudnego okresu (w budownictwie i ekonomii). Krótko mówiąc, możemy już rozmawiać o pierwszym sukcesie.