Paweł Maj z sukcesem ubiega się o kolejną kadencję na stanowisku prezydenta Puław

Paweł Maj z sukcesem ubiega się o kolejną kadencję na stanowisku prezydenta Puław

Paweł Maj, obecny prezydent Puław, odzyskał swoje miejsce na czele miasta po drugiej turze wyborów. Zgodnie z danymi Państwowej Komisji Wyborczej, zdobył 68,04% głosów, pokonując swojego konkurenta Mariusza Wicika z Prawa i Sprawiedliwości.

Dane publikowane przez Państwową Komisję Wyborczą pokazują, że Paweł Maj, który kandydował z własnego komitetu wyborczego, zyskał poparcie 9 tys. 650 mieszkańców Puław. Wynik ten przekłada się na solidne 68,04% głosów. Tymczasem jego przeciwnik z PiS, Mariusz Wicik, uzyskał jedynie 4 tys. 533 głosy, co stanowi 31,96% głosów.

Z dumą i poczuciem satysfakcji, Paweł Maj podkreślił znaczenie samorządności i przewidywalności w swoim zwycięstwie. Mówił o docenieniu przez mieszkańców jego stałej i konsekwentnej pracy na rzecz miasta. Przyznał, że podczas swojej kadencji przeżyli wiele trudnych chwil. Zauważył jednak, że to właśnie te wyzwania są najbardziej widoczne, podczas gdy osiągnięcia często pozostają w cieniu. Maj cieszył się, że mieszkańcy Puław docenili i poparli jego kierunek zarządzania miastem, który był konsekwentnie realizowany przez wiele lat. Zapewnił, że nadal będzie podążał tą samą drogą dla dobra Puław.