Poważny wypadek na drogach powiatu puławskiego: Czołowa kolizja dwóch aut

Poważny wypadek na drogach powiatu puławskiego: Czołowa kolizja dwóch aut

Na terenie powiatu puławskiego miało miejsce czołowe zderzenie dwóch samochodów osobowych. W wyniku tego zdarzenia, na miejscu incydentu podjęto policyjne działania.

W sobotę, 13 stycznia, w Matygach doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Z informacji udzielonych przez funkcjonariuszy policji wynika, że młoda kobieta, mająca zaledwie 19 lat, jadąca samochodem marki Nissan ze strony Puław, straciła kontrolę nad swoim pojazdem po wpadnięciu w poślizg. Ta sytuacja była przyczyną czołowego uderzenia w nadjeżdżający z przeciwka samochód Opel, który z kolei po tym zderzeniu spadł z nasypu.

W momencie zdarzenia, wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.

Niefortunne wydarzenie skończyło się wizytą w szpitalu dla kilku osób. Do placówki medycznej trafiła 19-letnia dziewczyna prowadząca pojazd marki Nissan. Również 44-letni mężczyzna kierujący oplem oraz dwaj jego pasażerowie – 42-letnia kobieta i 12-letni chłopiec – musieli zostać przewiezieni do szpitala.

W związku z tym wypadkiem, Policja Puławska za pośrednictwem mediów społecznościowych apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności oraz o przestrzeganie zasad bezpiecznej jazdy, szczególnie w trudnych warunkach na drodze.