100-lecie Wisły Puławy: Mecz Pokoleń na Stadionie Miejskim MOSiR

100-lecie Wisły Puławy: Mecz Pokoleń na Stadionie Miejskim MOSiR

Z okazji stulecia istnienia Wisły Puławy, w niedzielę 29 października na Stadionie Miejskim MOSiR zorganizowano wyjątkowy Mecz Pokoleń. To wydarzenie było możliwe dzięki zaangażowaniu różnych grup – zarówno miłośników piłki nożnej, jak dawnych graczy, którzy kiedyś reprezentowali barwy puławskiego klubu.

Grający w meczu zawodnicy to byli i obecni przyjaciele Klubu. Obydwie drużyny stanowili oni – sympatycy i gracze, którzy przez lata byli związani z Wisłą Puławy. Był to prawdziwy pokaz pokoleń, gdzie na murawie spotkali się przedstawiciele różnych etapów historii klubu.

Podczas trwania spotkania, tablica wyników pełniła dodatkową rolę. Wykorzystywano ją bowiem do wyświetlania archiwalnych zdjęć, które dokumentują minionych 100 lat działalności „Wisły”. To dodatkowe elementy, które jeszcze bardziej podkreślały charakter i znaczenie tego unikalnego wydarzenia.

Realizacja tego projektu była możliwa dzięki wsparciu Puławskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej, budżetowi Miasta Puławy i hojności prywatnych sponsorów. Dzięki nim, udało się uczcić 100-lecie Klubu w taki wyjątkowy sposób.