Amazon sprzedaż w Polsce – jak wygląda?

Amazon sprzedaż w Polsce – jak wygląda?

Internet to miejsce, które zapewnia nam nieograniczone możliwości. Przeczytasz tutaj najnowsze wiadomości z kraju oraz ze świata, porozmawiasz z członkiem rodziny znajdującym się na drugim końcu globu czy… zakupisz nowy element garderoby.

Przeszukując sieć internetową nie zawsze od razu znajdziesz wymarzoną bluzkę czy spodnie. Często należy przejrzeć kilkanaście stron, nim trafimy na wymarzoną rzecz. Jednak jest pewien portal skupiający wielu różnych sprzedawców, którzy oferują mnóstwo różnego rodzaju produktów. To właśnie Amazon – największy marketplace na świecie. Zastanawiasz się jak wygląda sprzedaż w naszym rodzimym kraju? Przeczytaj więcej!

Amazon – sprzedaż w Polsce w kilku słowach

Od pewnego czasu istnieje możliwość skorzystania ze strony internetowej Amazon. Sprzedaż w Polsce produktów pochodzących z tej platformy znacznie ruszyła. Głównym powodem takiego obrotu sprawy jest czas oczekiwania na przesyłkę. Niegdyś kupujący musiał uzbroić się w dużą dozę cierpliwości, ponieważ większość sprzedających pochodziło z odległych krajów. Dziś, Amazon oferuje także możliwość dołączenia do platformy sprzedawcom z Polski, co wpływa na szybkość wysyłki towaru.

Centra logistyczne Amazon – sprzedaż w Polsce ruszyła pełną parą:

  • Sosnowiec,
  • Gliwice,
  • Kołbasków,
  • Bielany Wrocławskie,
  • Okmiany,
  • Łódź,
  • Sady,
  • Pawlikowice.

Jak widać, w kraju nad Wisłą znajduje się już kilka czynnie funkcjonujących centrów logistycznych firmy Amazon. Sprzedaż w Polsce z pewnością szybko zacznie się rozwijać.

Amazon ciągle się rozwija

Amazon opanował także rynek Polski. To kolejny marketplace, który oferuje ogromny wybór produktów, konkurencyjne ceny, a także ekspresową dostawę. Jeśli zajmujesz się już sprzedażą internetową, a może dopiero masz zamiar rozpocząć przygodę – załóż konto na tej platformie i poznaj jej możliwości! Jeśli sprzedajesz też na innych kanałach – jak Allegro, czy też posiadasz sklep internetowy – możesz sobie ułatwić zarządzanie sprzedażą poszerzając swoje możliwości e-commerce z pomocą narzędzia jakim jest ErpBox, czyli nowoczesna platforma internetowa dla przedsiębiorców nastawionych na sukces. Nie tylko integracja Amazon z innymi kanałami sprzedaży jest banalna, ale też oprogramowanie dysponuje specjalnie dedykowanym modułem, jakim jest Manager Amazon, co jeszcze bardziej ułatwia zarządzanie z jednego miejsca całą sprzedażą.