Biblioteka Miejska ruszyła z nowym projektem!

Biblioteka Miejska ruszyła z nowym projektem!

Biblioteka Miejska w Puławach zachęca najmłodszych mieszkańców do uczestniczenia w pierwszej części cyklu „Z książką w świat„. Co możemy powiedzieć na temat tego projektu?

Można liczyć na wiele!

Przede wszystkim trzeba podkreślić, że mowa o projekcie, którego inauguracja przypada na dzisiejszy dzień. Niemniej jednak nie należy się tym przejmować, bo projekt potrwa aż do października. Kiedy pomysł jest dobry, powinno się działać!

Gdyby kogoś interesowały szczegóły, na pewno trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że można liczyć na wiele. Zresztą wystarczy wziąć pod uwagę spotkanie z Mateuszem Świstakiem czy Anną Czerwińską-Rydel. Warto też pamiętać o tym, że kwietniowe wydarzenia to część obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Dla niezorientowanych – światowy Dzień Książki i Praw Autorskich przypada już w sobotę (23 kwietnia). Można też spojrzeć z innej perspektywy – chodzi również o promowanie czytania jako formy spędzania wolnego czasu czy możliwość zdobycia informacji dotyczących powstawania książek.

Jak oceniasz to wszystko?