Otwarte Mistrzostwa Puław w szachach! Wystąpisz?

Otwarte Mistrzostwa Puław w szachach! Wystąpisz?

Jeżeli szachy to gra, w której radzisz sobie bardzo dobrze, warto się sprawdzić! Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej organizuje Otwarte Mistrzostwa Puław w tej dyscyplinie.

Co wiadomo?

Szachowe zmagania zaplanowano na pierwszą sobotę po świętach (23 kwietnia), start rywalizacji ma nastąpić o 10:00. Początkowy plan zakładał, że miejscem rywalizacji będzie Młodzieżowy Dom Kultury, ale zawody odbędą się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej przy ul. Kaniowczyków. Gdyby kogoś interesował aspekt finansowy, warto wiedzieć, że możemy mówić o dofinansowaniu ze strony miasta Puławy. Jeśli masz jakieś wątpliwości, dobrze wziąć pod uwagę, że mowa o turnieju organizowanym od lat. Co więcej, chodzi o propozycję skierowaną do dzieci, młodzieży i dorosłych. Nawiasem mówiąc, fakt ten pokazuje, jak niezwykłą grą są szachy – wiek nie ma większego znaczenia. Można też powiedzieć, że chodzi o coś, w czym sprawdzą się prawdziwi tytani pracy.

Warto również uwzględnić, że Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej organizuje turnieje Grand Prix w szachach. Jeśli ktoś chce się sprawdzić, okazji nie brakuje.