Co warto wiedzieć przed wyborem firmy sprzątającej?

Co warto wiedzieć przed wyborem firmy sprzątającej?

Czasami sprzątanie lepiej zostawić wykwalifikowanym zawodowcom. Szczególnie, gdy w grę wchodzi uporządkowanie dużej powierzchni, biura, obiektów publicznych czy hal magazynowych. Warto więc skorzystać z oferty serwisu oferującego profesjonalne usługi czyszczenia, mycia czy prania, jak np. lubelska firma sprzątająca PRZEMEX.

Zanim rozpoczniesz poszukiwania, musisz jednak sprawdzić kilka rzeczy. Wiedz, że najważniejsza nie jest wcale cena usługi, a jej jakość. Rzetelność wykonania prac sprzątających, terminowość firmy oraz środki, jakimi ona dysponuje są w tym przypadku najważniejsze. Na co jeszcze zwracać uwagę, wybierać firmę sprzątającą? Sprawdź!

Profesjonalne podejście i dobry kontakt z klientem

To, w jaki sposób firma podchodzi do swoich klientów jest w tej branży kluczowe. Osoby sprzątające muszą bowiem zadbać nie tylko o czystość powierzchni oraz sprzętów, które im powierzono, ale również o ich bezpieczeństwo. Szczególnie ważne jest to wówczas, gdy powierzasz im drogie maszyny specjalistyczne. Dobra firma sprzątająca, jak np. PRZEMEX z Lublina, w swojej pracy wykorzystuje wyłącznie profesjonalne i certyfikowane środki czyszczące oraz urządzenia przeznaczone do konserwacji poszczególnych powierzchni.

Równie ważny jest kontakt z klientem. I wcale nie chodzi tutaj o ciągłą gotowość do odbierania telefonów o każdej porze dnia i nowy. Pracownicy rzetelnej firmy sprzątającej cenią swój czas i czas swoich klientów. Ale też doskonale wiedzą, że szybka obsługa, gotowość do zmian terminów czy ustaleń dotyczących wymagań, są kluczem do sukcesu.

Zakres usług, jakie oferuje firma

Nie każda firma sprzątająca będzie w stanie sprostać wszystkim twoim wymaganiom. Większość usługodawców w tej branży oferuje kompleksowe, cykliczne sprzątanie mieszkań i domów, biur a nawet lokali czy pomieszczeń przemysłowych. Niektórzy specjalizują się jedynie w sprzątaniu po remontach, budowie czy przeprowadzce. Jeszcze inni posiadają kwalifikacje, które pomogą im uprzątnąć magazyny, duże hale produkcyjne czy pomieszczenia publiczne.

Dlatego nim wybierzesz firmę sprzątająca w swojej okolicy, dokładnie zapoznaj się z jej ofertą. Przykładowo firma sprzątająca z Lublina PRZEMEX oferuje swoim klientom:

  • pranie dywanów, sof, kanap, narożników i wykładzin,
  • sprzątanie biurowców, firm usługowych, obiektów przemysłowych i hal, mieszkań, galerii, budów a nawet terenów zielonych,
  • mycie i czyszczenie okien, posadzek oraz kostek brukowych,
  • dezynfekcję pomieszczeń,
  • doczyszczanie tzw. powierzchni wodoodpornych oraz sprzątanie pobudowlane.

Komentarze o firmie w Internecie oraz opinie znajomych osób

W czasach, kiedy mamy nieograniczony dostęp do komunikacji, warto zasięgnąć również opinii o wybranej firmie sprzątające u innych. Sprawdź, co piszą o niej internauci. Przeszukaj branżowe fora internetowe, media społecznościowe oraz lokalne serwisy.

Skorzystaj też z niezawodnej poczty pantoflowej. Wśród znajomych z pewnością znajdzie się ktoś, kto zna lubelską firmę sprzątającą i będzie mógł podzielić się swoją opinią na temat świadczonych przez nią usług. Takie komentarze rozwieją twoje ewentualne wątpliwości.

Teraz już wiesz, że wybór specjalistów od uporządkowania powierzchni można sobie ułatwić. Zachęcamy do kontaktu z firmą PRZEMEX, która świadczy usługi zawsze na najwyższym poziomie.