Co powiesz na celtyckie rytmy?

Co powiesz na celtyckie rytmy?

W marcu mieszkańcy Puław będą mieli okazję uczestniczyć w niecodziennym wydarzeniu. Wydarzeniu, które będzie mieć związek z Dniem Świętego Patryka.

O co chodzi?

Dzień Świętego Patryka to irlandzkie święto narodowe i religijne, które obchodzone jest 17 marca. Najważniejsza tradycja związana z tym dniem to noszenie ubrań w kolorze zielonym. Oczywiście dzień Św. Patryka jest dniem wolnym od pracy.

Wydarzenie dla mieszkańców Puław to widowisko Celtic Fusion and Dance. W programie możemy znaleźć choćby koncert irlandzkiej muzyki instrumentalno-wokalnej w wykonaniu zespołu Jig Reel Maniacs. Jeżeli irlandzka muzyka instrumentalno-wokalna wydaje się mało ciekawa, warto pomyśleć o tradycyjnym tańcu irlandzkim. Nie można też zapomnieć o tym, że wszystko odbędzie się przy piwie i dobrym jedzeniu.

Miejsce wydarzenia to restauracja Trzy Korony. Ważne jest też to, że wspomniane wydarzenie odbędzie się 18 marca o godz. 20:00. Zainteresowani muszą też pamiętać o tym, że są dwie możliwości – zakup biletu i rezerwacja. Sprzedaż biletów i rezerwacja miejsc odbywa się w recepcji Restauracji Hotelu Trzy Korony.

Warto również wiedzieć, że obchodzenie Dnia Św. Patryka to nie jest w Polsce nowość.