Kolejne posiedzenie Rady Miasta Puławy już w najbliższy czwartek

Kolejne posiedzenie Rady Miasta Puławy już w najbliższy czwartek

W czwartek 24 lutego o godz. 16:00 odbędzie się kolejna sesja radnych miasta Puławy. W ostatnim czasie dużo mówi się na temat powrotu do normalności, ale sesja odbędzie się zdalnie. Powód takiego stanu rzeczy to wciąż utrzymująca się wysoka liczba zakażeń.

Czego możemy się spodziewać?

O szczegółach sesji można rozmawiać długo – wśród tematów znajdzie się choćby podwyższenie opłaty śmieciowej. Warte podkreślenia jest również to, że mowa o projekcie, za który odpowiadają radni Samorządowców byłego prezydenta Janusza Grobla. Dobrze też wiedzieć, że niewykluczone, iż czeka nas zmiana nazwy jednej ulicy – ulica Ludwika Waryńskiego może stać się ulicą Romana Dmowskiego. Oczywiście nie zabraknie czasu na złożenie interpelacji i zapytań. To samo można też powiedzieć o sprawozdaniu prezydenta za ostatni okres działalności.

Jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji, nie pozostaje nic innego jak zapoznanie się ze stroną internetową puławskiego Urzędu Miasta. Warto także pamiętać o tym, że wszyscy mają możliwość śledzenia obrad – wystarczy skorzystać z serwisu esesja.tv.