Decydujące zwycięstwo Radunii Stężyca w Puławach

Rozgrywki piłkarskie w Puławach zaowocowały istotnym sukcesem dla drużyny Radunii Stężyca. Kluczowe dla wyniku spotkania okazało się trafienie Łukasza Bogusławskiego.

Mecz od pierwszych minut rozwijał się na korzyść ekipy z Stężycy, mimo kilku momentów mogących zagrozić ich przewadze. Trudności pojawiły się szczególnie po przerwie, kiedy to Radunia Stężyca generowała mniej wyraźnych szans na strzelenie gola, skupiając się bardziej na obronie swojego prowadzenia.

Nawet dodatkowe minuty meczu nie pozwoliły Wiśle Puławy odebrać zwycięstwa Raduni. Koniec spotkania przyniósł zatem rezultat Wisła Puławy – Radunia Stężyca 0:1 (0:1).

Zestawienie zawodników wyglądało następująco. Reprezentacja Wisły: 13. Oskar Mielcarz – 88. Jan Flak, 99. Karol Noiszewski, 18. Łukasz Wiech, 66. Kacper Kaczorowski (67′, 17. Danian Pawłas) – 19. Mateusz Kaczmarek (67′, 26. Damian Kołtański), 7. Krystian Puton (80′, 10. Robert Janicki), 74. Przemysław Skałecki (80′, 34. Maciej Bortniczuk), 8. Kamil Kumoch (80′, 31. Kamil Kargulewicz), 91. Mateusz Klichowicz – 11. Dawid Retlewski.

Drużyna Raduni: 1. Kacper Tułowiecki – 19. Jakub Kwiatkowski (86′, 17. Nikodem Potrac), 93. Łukasz Bogusławski (74′, 4. Paweł Czajkowski), 28. Maciej Dampc, 6. Jonatan Straus – 77. Wojciech Słomka (58′, 23. Szymon Nowicki), 5. Dmytro Baszłaj, 33. Bartłomiej Kasprzak, 9. Michał Biskup, 20. Adam Płotka (58′, 24. Adrian Rajski) – 7. Mateusz Kuzimski.