Grupa Azoty sponsorem tytularnym nowej hali

Grupa Azoty sponsorem tytularnym nowej hali

Znamy sponsora tytularnego nowej hali przy ul. Lubelskiej! Sponsor ten to Grupa Azoty i możemy powiedzieć, że od teraz nowy obiekt to „Grupa Azoty Arena”.

Co wiemy na temat umowy?

Na początek wypada podkreślić, że stosowna umowa sponsoringowa została podpisana wczoraj. Co ciekawe, podczas podpisania umowy zabrakło przedstawicieli mediów. Warto również odnotować, że sponsor zyskał prawo do nazwy tytularnej oraz pierwszeństwa w realizacji usług promocyjnych i reklamowych. Można też powiedzieć, że zadbano, aby wkład Azotów był jak najbardziej widoczny – chodzi o elementy prezentacji wizualnej w postaci ekranów LED i pylonu z nazwą tytularną. Rozwiązania te znajdziemy wewnątrz i na zewnątrz budynku. Można jeszcze dodać, że przed halą pojawi się maszt z flagą Grupy Azoty.

Pewnie wiele osób zadaje sobie pytanie, co możemy powiedzieć na temat szczegółów finansowych? Szczegóły finansowe wzbudzają spore emocje, ale mimo to nie sposób odnieść się do konkretów. Wiadomo tylko tyle, że można mówić o kwocie korzystnej dla miasta.