Nauczyciele z Nałęczowa otrzymali akty awansu zawodowego

Nauczyciele z Nałęczowa otrzymali akty awansu zawodowego

29 lipca 2026 roku w Nałęczowie miało miejsce ważne wydarzenie dla lokalnej społeczności edukacyjnej. W Urzędzie Miejskim zgromadzili się nauczyciele, by uczestniczyć w ceremonii wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego. To szczególne wydarzenie podkreśla wagę pracy, jaką pedagodzy wkładają w rozwój przyszłych pokoleń.

Nowi nauczyciele mianowani

Podczas uroczystości kilku nauczycieli otrzymało awans, co jest znaczącym krokiem w ich zawodowej karierze. W gronie wyróżnionych znaleźli się:

  • Joanna Pacholik, pełniąca funkcję psychologa w Przedszkolu im. Adama Żeromskiego w Nałęczowie
  • Agnieszka Milanowska, zajmująca się wychowaniem przedszkolnym w tej samej placówce
  • Małgorzata Szostak, psycholog ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Piotrowicach
  • Sylwia Kaślikowska, nauczycielka języka polskiego w Szkole Podstawowej im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Drzewcach
  • Patrycja Jaruga, wspierająca nauczycieli w Szkole Podstawowej im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Drzewcach

Znaczenie awansu dla nauczycieli

Otrzymanie stopnia nauczyciela mianowanego to nie tylko formalne uznanie dotychczasowej pracy nauczycieli, ale także ważny impuls do dalszego rozwoju. Dla wielu pedagogów jest to moment, w którym mogą spojrzeć wstecz na swoje osiągnięcia i zaplanować kolejne kroki w karierze. Każdy z wyróżnionych nauczycieli wniósł istotny wkład w edukację i rozwój dzieci, co zostało docenione przez społeczność lokalną.

Wyzwania i przyszłość pedagogów

Praca nauczyciela to nieustanne wyzwanie, które wymaga pasji, zaangażowania i cierpliwości. Awans zawodowy jest zatem nie tylko nagrodą, ale także motywacją do dalszej pracy. Życzymy wszystkim nowo mianowanym nauczycielom sukcesów w dalszej karierze oraz ciągłego rozwoju osobistego i zawodowego. Ich sukcesy w dużej mierze przyczyniają się do budowania przyszłości młodych ludzi, a także do wzmacniania jakości edukacji w regionie.

Źródło: facebook.com/GminaNaleczow