Puławy informują o kolejnych remontach!

Puławy informują o kolejnych remontach!

Niestety w każdym mieście konieczne są naprawy, które wynikają z chwilowych awarii albo zużycia czy eksploatacji nawierzchni drogowych czy innych elementów. W ostatnim czasie także Puławy postawiły na konieczne naprawy, dlatego uprzedzamy, w jakich miejscach mogą pojawić się chwilowe utrudnienia w ruchu drogowym.

Puławy i remont na Zabłockiego

Już 9 października pojawiła się kolejna inwestycja, której celem jest przeprowadzenie gruntowego remontu sieci kanalizacji deszczowej. Miejscem prac jest odcinek na ul. Zabłockiego od ul. Powstańców Listopadowych aż do ul. Norblina. Na tym etapie wymienia polegają przede wszystkim uszkodzone kraty sieciowe i studnie rewizyjne. Przeprowadzone prace pozwolą na uniknięcie sytuacji zalania jezdni podczas intensywnych opadów deszczu.

Remonty, o których mowa powyżej zostały zgłoszone w związku z ze zużyciem poszczególnych materiałów, jak i uszkodzeniami mechanicznymi nawierzchni. Jak podają władze, sam czas przeprowadzania prac może oscylować w granicach tygodnia, w zależności od sytuacji pogodowej. Czas podany może ulec zmianie, gdyż głównym powodem takiego terminu jest konieczność związania się betonu. Miejskie służby serdecznie przepraszają wszystkich drogowców, zapewniając, iż dzięki ich działaniom skutecznie podniesie się komfort podróżowania w tamtym rejonie. Niestety trudno stwierdzić, czy podany okres zakończenia prac będzie wiążący. Wszystko bowiem może ulec zmianie. Prosimy zatem o odrobinę cierpliwości i wyrozumiałości.