Samotni z Puław będą mogli udać się na specjalną Wigilię – gdzie i kiedy?

Samotni z Puław będą mogli udać się na specjalną Wigilię – gdzie i kiedy?

W wigilijną sobotę, dnia 24 grudnia, fundacja KZMRZ zaprasza wszystkich zainteresowanych, a w tym osoby samotne i potrzebujące, do restauracji „Tasiemiec” na wigilijną kolację. Oprócz przygotowanego stołu i świątecznych potraw, będzie możliwość wysłuchania kolęd podczas wieczoru. W przygotowanie kolacji włączyło się już ponad dwudziestu wolontariuszy, gotowych pomóc w przygotowaniu uroczystości. Wigilijna kolacja jest doskonałą okazją do spędzenia świąt w gronie innych osób oraz do wspólnego śpiewania kolęd. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w tej uroczystości.

Kolacja wigilijna dla samotnych i potrzebujących

Zaproszenie na wigilijną kolację w restauracji „Tasiemiec” jest skierowane do wszystkich, bez względu na dochody czy wiek. Nie ma potrzeby rezerwacji ani noszenia specjalnego stroju. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcieliby spędzić święta przy wspólnym stole, bez względu na miejsce zamieszkania. Jedynym wymaganiem jest trzeźwość podczas kolacji. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej uroczystości.

Wigilijna kolacja organizowana przez fundację KZMRZ odbędzie się w sobotę, 24 grudnia, w restauracji „Tasiemiec” przy ul. Centralnej. Impreza rozpocznie się około godziny 16 i potrwa do ok. godziny 21. Fundacja mieści się na piętrze budynku, w dawnym salonie obuwia. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wigilijnej kolacji i spędzenia świąt w miłym towarzystwie.