Sławomir Seredyn, kandydat Trzeciej Drogi na prezydenta Puław, deklaruje wsparcie dla rozwoju gospodarczego i przedsiębiorczości

Sławomir Seredyn, kandydat Trzeciej Drogi na prezydenta Puław, deklaruje wsparcie dla rozwoju gospodarczego i przedsiębiorczości

Sławomir Seredyn, reprezentujący partię Trzecią Drogę w wyborach na prezydenta miasta Puławy w województwie lubelskim, zadeklarował, że zamierza wykorzystać swoją potencjalną pozycję do stymulowania wzrostu gospodarczego i promowania lokalnej przedsiębiorczości. Jego kampanię popiera wysoko postawiony działacz polityczny, Krzysztof Hetman, który obecnie pełni funkcje ministra rozwoju i technologii oraz wiceprezesa Polskiego Stronnictwa Ludowego (PSL).

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w poniedziałek, Seredyn wyraził swoją świadomość wielu wyzwań, z którymi Puławy muszą się zmierzyć. Zwrócił uwagę na problem wyludniania się miasta, a także na konieczność podjęcia działań mających na celu rozwój gospodarczy.

Podkreślił, że miasto wymaga zmian legislacyjnych ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej. Zgodnie z jego wizją, Puławy powinny wprowadzić takie rozwiązania, które zachęcałyby firmy do inwestowania i rozwijania swojej działalności na tym terenie. Wskazał, że jest to kluczowe dla poprawy jakości życia mieszkańców Puław.