Śmierć 29-letniej Izabelli z Puław: policja odnajduje ciało zaginionej kobiety

Śmierć 29-letniej Izabelli z Puław: policja odnajduje ciało zaginionej kobiety

Jej śmierć stała się oficjalnym faktem w czwartek, kiedy to policja potwierdziła tragiczną informację. Ciało młodej, 29-letniej kobiety zostało odkryte w lesie. Obecnie trwają intensywne prace nad ustaleniem precyzyjnych detali związanych z tym smutnym wydarzeniem.

Rodzina Izabelli zgłosiła jej zniknięcie kilka dni wcześniej, co zapoczątkowało skomplikowane poszukiwania. Ostatnim razem Izabella została dostrzeżona w Puławach, kiedy opuszczała dom swojej matki. Od tamtej pory nie dała znaku życia – nie powróciła do swego miejsca zamieszkania ani nie skontaktowała się z bliskimi.

Poszukiwania Izabelli z Puław kończą się tragicznym odkryciem

W ramach prowadzonych działań, funkcjonariusze policji przeanalizowali wiele nagrań z miejskiego systemu monitoringu, przeszukali szpitale i dworce oraz inne możliwe miejsca, do których Izabella mogła się udać po zniknięciu.

W czwartek rano, w puławskim lesie, ciało Izabelli zostało odnalezione. Wstępne działania identyfikacyjne potwierdziły, że to ona. Komisarz Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach podała, że na miejscu przeprowadzono oględziny pod nadzorem prokuratury. Ciało kobiety zabezpieczono i przewieziono do dalszych badań. Pierwsze obserwacje nie wykazały jakichkolwiek obrażeń, które mogłyby wskazywać na udział osób trzecich.