Wisła Puławy i GKS Jastrzębie kończą spotkanie remisem

Spotkanie 16. kolejki 2. Ligi pomiędzy Wisłą Puławy a GKS Jastrzębie, które odbyło się na terenie gospodarzy, zakończyło się wynikiem 2:2. Dwie bramki dla drużyny GKS Jastrzębie zapewnili Sebastian Rogala oraz Michał Bednarski.

Dnia 3 listopada, w Puławach o godzinie 18:00, na murawę wyszły obie drużyny. Pierwsze pół godziny spotkania to dominacja gości, którzy dzięki gole Sebastiana Rogali w 20′ minucie oraz Michała Bednarskiego w 36′ minucie, prowadzili 2:0. Jednak przed przerwą do głosu doszedł Robert Janicki z Wisły Puławy, zmniejszając straty swojego zespołu do jednej bramki w 41′ minucie meczu. Ostatecznie, w 64′ minucie Karol Noiszewski doprowadził do remisu, ustalającego wynik spotkania na 2:2.

W składzie Wisły Puławy znaleźli się następujący zawodnicy: Paweł Łakota pełniący rolę bramkarza, Jan Flak, Karol Noiszewski, Radosław Seweryś, Danian Pawłas, Janusz Nojszewski (którego w 83′ minucie zastąpił Kacper Szymanek), Kamil Kumoch (również zmieniony w 83′ minucie przez Kamil Kargulewicza), Przemysław Skałecki, Robert Janicki, Mateusz Klichowicz oraz Dawid Retlewski.

Z kolei drużynę GKS Jastrzębie reprezentowali: bramkarz Jakub Trojanowski, Bartosz Boruń, Sebastian Rogala, Yevgeniy Zakharchenko, Karol Fietz, Szymon Matuszek, Kamil Jadach (zastąpiony w 53′ minucie przez Koki Togitani), Szymon Maszkowski, Joao Guilherme, Szymon Gołuch (zmieniony w 65′ minucie przez Konrad Kargul-Grobla, a ten później w 86′ minucie przez Farida Ali) oraz Michał Bednarski (którego w 65′ minucie zastąpił Kacper Zych).