Spotkanie ze Świętym Mikołajem coraz bliżej

Spotkanie ze Świętym Mikołajem coraz bliżej

Jak zapewne wszyscy wiedzą, Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami. Nie ma też co ukrywać, że jest to wydarzenie, na które czeka niejedno dziecko.

Co wiemy na temat zbliżających się Mikołajek?

Wiemy również, że puławski Urząd Miasta razem z „Domem Chemika” przygotowuje atrakcje dla najmłodszych. Wszystkim zależy na tym, aby dzieci nie miały najmniejszych powodów do narzekań.

Kalendarzowe Mikołajki są w poniedziałek, ale puławskie zaplanowano na niedzielę. Początek o godz. 16:00 w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury. O atrakcjach można opowiadać naprawdę długo – nie zabraknie malowania twarzy, mikołajkowej fotobudki, czy zabaw i animacji dla dzieci. Wypada też odnotować, że w ramach wydarzenia zaplanowano występ Pana Buźki.

To wszystko jest jedynie namiastką tego, czego można się spodziewać. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, najlepszym rozwiązaniem jest samodzielne zapoznanie się ze szczegółami. Gdyby pojawiły się jakieś obawy związane ze wstępem, musisz wiedzieć, że nie ma powodów do zmartwień – wejściówki na mikołajkową zabawę są bezpłatne. Istotne jest też to, że wejściówki można odbierać w siedzibie „Domu Chemika”.

Puławskie Mikołajki to kolejny przykład tego, że każda osoba może zostać Świętym Mikołajem.