Bieg charytatywny Mikołajów

Bieg charytatywny Mikołajów

Z Mikołajkami wiąże się wiele atrakcji – dotyczy to całego kraju. Zresztą świetnym przykładem jest choćby to, co działo się w Mariniew sobotę odbył się kolejny Charytatywny Bieg Mikołajów.

Co możemy powiedzieć na temat tego wydarzenia?

Gdyby ktoś nie znał szczegółów, organizatorzy przygotowali kilka tras. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że chętni mogli znaleźć coś dla siebie. Ważne jest też to, że mowa o wydarzeniu skierowanym do dzieci i dorosłych.

Istotne jest również to, że sprowadzanie wszystkiego do biegów jest niesprawiedliwe. Krótko mówiąc, zainteresowani mogli liczyć także na inne atrakcje. Wystarczy powiedzieć, że mieliśmy konkurencje, podczas których można było zdobyć punkty (punkty te mogły mieć przełożenie na nagrody).

Nie sposób też zapomnieć o tym, że mowa o wydarzeniu, które zawsze miało jakiś charytatywny wydźwięk. W tym roku oczywiście nie mogło być inaczej – tym razem zdecydowano, że uczestnicy imprezy mają mieć ze sobą minimum jedną konserwę z długim terminem ważności. Zebrane konserwy trafiły do schroniska dla bezdomnych.