Trudne warunki drogowe i wypadek z udziałem dwóch samochodów na ulicy Piłsudskiego

Trudne warunki drogowe i wypadek z udziałem dwóch samochodów na ulicy Piłsudskiego

Najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych było przyczyną wypadku drogowego, do którego dzisiaj w godzinach porannych doszło na ulicy Piłsudskiego w Puławach. W wyniku wypadku dwie osoby musiały zostać przetransportowane do szpitala.

Dwie osoby ranne w wypadku na ulicy Piłsudskiego

W ostatnich dniach ponownie na drogach zrobiły się iście zimowe warunki drogowe. Niestety, ale nie wszyscy kierowcy dostosowali prędkość i jazdę do panujących warunków drogowych. Przykładem tego jest 30-letnia kobieta z gminy Puław.

W środę, dnia 8 lutego w godzinach porannych doszło do wypadku drogowego na ulicy Piłsudskiego. Według wstępnych ustaleń policji 30-letnia kierująca samochodem osobowym marki Renault straciła panowanie nad pojazdem i wpadła w poślizg. Następnie doprowadziła do zderzenia z Fiatem Seicento, którym kierował 40-letni mieszkaniec Puław.

Do szpitala przetransportowano kierowcę oraz pasażera, którzy podróżowali Fiatem Seicento.

Niestety trudne warunki atmosferyczne sprawiły, że kierowcy musieli zmierzyć się również z trudnymi warunkami na drogach. To sprawiło, że tego dnia doszło również do kilku innych kolizji w innych częściach Puław. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności, a także o dopasowanie prędkości i sposobu jazdy do panujących warunków drogowych.