Uroczyste pożegnanie lata w Puławach już 5 września!

Uroczyste pożegnanie lata w Puławach już 5 września!

W niedzielę 5 września wystartuje huczne pożegnanie lata w Puławach. Dużą atrakcją będzie cieszyć się niewątpliwie występ Cleo i innych cenionych artystów. Impreza zostanie powiązana także z rodzinnym piknikiem w Marinie. Najmłodsi również nie będą się nudzić, na nich czekają zabawy z animatorami. 

Prezydent Puław zaprasza mieszkańców z rodzinami na uroczysty piknik już o godzinie 15:00. Na dzieci będą czekały liczne animacje i zabawy. Rodzice będą mogli zrelaksować się i coś przekąsić. W programie imprezy znajdą się także występy muzyków oraz zielonogórskiego kabaretu ,,Ciach’’.

 

Występy znanych i lubianych artystów

 

Na godzinę 17:00 zaplanowany jest koncert nagrodzonej wcześniej na wielu konkursach piosenkarki Cleo. Słuchacze z pewnością również kojarzą artystkę z występu z Donatanem na konkursie Eurowizji w 2014 roku. Po występie piosenkarki publiczność będzie bawił swoimi skeczami kabaret ,,Ciach’’.

Grupa kabaretowa składa się z czterech członków: Małgorzaty Czyżyckiej, Leszka Janek, Tomasza Kowalika i Mateusza Czechowskiego. Została założona w 1994 roku i była wielokrotnie nagradzana w różnych konkursach.

 Na zakończenie imprezy po godzinie 19.30 przewidziany jest jeszcze występ Zespołu Pieśni i Tańca ,,Powiśle’’. Grupa przedstawi swoją inscenizację widowiska ,,Sobótka’’.