Zmierzenie sił na boisku: Azoty Puławy kontra Zagłębie Lubin

Zmierzenie sił na boisku: Azoty Puławy kontra Zagłębie Lubin

W nadchodzącą niedzielę, Azoty Puławy będą musiały zmierzyć się z wyjazdowym przeciwnikiem – drużyną Zagłębia Lubin. Początek zaciętej rywalizacji między tymi dwoma drużynami zaplanowany jest na godzinę 18.

Ekipa z Puław stoi przed trudnym zadaniem, jako że potyczki z Miedziowymi z Lubina zawsze były pełne napięcia i wygrana nie przychodziła im łatwo. Jak do tej pory, sytuacja na tym froncie nie uległa zmianie.

Jednakże, pod wodzą trenera Siergieja Bebeszki, zespół Azotów Puławy wyrusza na Dolny Śląsk z jednym celem – zdobyciem pełnego kompletu punktów. Jeśli im się to uda, będzie to już ich szóste zwycięstwo w bieżących rozgrywkach. Do tej pory, pod przewodnictwem Rafała Przybylskiego, drużyna pokonała już Grupę Azoty Unię Tarnów, Piotrkowianina Piotrków Trybunalski, ARGED REBUD KPR Ostrovię Ostrów Wielkopolski, MMTS Kwidzyn i Zepter KPR Legionowo.

Z takim dorobkiem, Azoty Puławy znajdują się na czwartym miejscu w tabeli. Za nimi są Górnik Zabrze oraz duet prowadzący – Industria Kielce i Orlen Wisła Płock.