Azoty Puławy pomagają Ukraińcom

Azoty Puławy pomagają Ukraińcom

Wsparcie dla Ukraińców spływa ze wszystkich stron! Klub Azoty Puławy zdecydował się przekazać całkowity dochód ze sprzedaży biletów na spotkanie z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Początek meczu w środę o 18:00. Stawką awans do półfinału Pucharu Polski.

To nie wszystko

Trudno powiedzieć, ile pieniędzy uda się zebrać, ale na pewno należy docenić ogromny gest. Zresztą dochód ze sprzedaży biletów to nie wszystko. Przed meczem i w jego trakcie trwać będzie zbiórka darów na rzecz potrzebujących. Warto również pamiętać o tym, że do najbardziej potrzebnych środków możemy zaliczyć choćby leki przeciw przeziębieniu dla dzieci, materace, pościele, poduszki, kołdry czy środki do prania. Naturalnie nie można też zapomnieć o żywności długoterminowej, kosmetykach, chemii czy środkach opatrunkowych.

Dobrze też mieć na uwadze, że nikt nie wie, jak długo pomoc będzie potrzebna – czas trwania wojny jest niewiadomą. Do tego ewentualne zakończenie wojny (na które w tym momencie w ogóle się nie zanosi) nie oznacza końca problemów.

Tutaj przeczytasz o pomocy, na którą Ukraińcy mogą liczyć w Siemianowicach.