Co robić podczas wakacji?

Co robić podczas wakacji?

Można przypuszczać, że podczas wakacji wielokrotnie słyszy się o dzieciach, które nie wiedzą, co mają ze sobą zrobić. Różne są oczekiwania, ale wypada podkreślać, że na nudę trudno narzekać.

Prawdziwe szaleństwo

Świetnym przykładem jest nie tak dawne Holi Święto Kolorów. Wydarzenie to miało miejsce 17 lipca i co najważniejsze, był to dzień, podczas którego puławską Marinę ogarnęło „kolorowe szaleństwo”. Można też powiedzieć, że nie bez znaczenia był fakt, iż zabawa toczyła się bez obostrzeń pandemicznych.

Dobrze również spojrzeć na to wszystko z innej strony – Holi Święto Kolorów dowodzi, że sprawienie sporej radości jest stosunkowo proste. Mieliśmy 9 kolorów proszków, muzykę, kolorową watę cukrową i strefę, w której czekały food trucki. Wypada też dodać, że korzystanie z proszków miało miejsce, co godzinę (także na widok barwnej chmury można było się przygotować).

Gdyby potrzeba było więcej informacji, najlepszym wyjściem jest zapoznanie się ze zdjęciami z wydarzenia. W pewnych okolicznościach zdjęcia wyrażają więcej niż słowa.

Warto też mieć na uwadze, że Holi Święto Kolorów obchodzi się nie tylko na terenie Puław.