Coś dla miłośników gór!

Coś dla miłośników gór!

Zaliczasz się do grona miłośników gór? Jednocześnie lubisz słuchać ludzi, którzy mówią o swoich górskich przeżyciach? W takich okolicznościach nie pozostaje nic innego jak zapoznanie się z propozycjami Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach.

Nie możesz tego przegapić

Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że szykuje się wydarzenie, którego pod żadnym pozorem nie wolno przegapić. Dla niezorientowanych – już 21 października czeka nas ciekawe spotkanie. Krótko mówiąc, będą to gawędy spod lodowca.

Bohaterowie spotkania to Maryla i Bogdan Miłkowie. Jeżeli słyszysz o tej parze po raz pierwszy, to znaczy, że masz pewne zaległości. Wszyscy, którzy przyjdą, powinni być usatysfakcjonowani. Skoro już mowa o widowni – wstęp jest bezpłatny. Jeśli pojawiała się jakaś wątpliwość dotycząca poznania wspomnianej pary, teraz raczej nie ma się nad czym zastanawiać. Za organizację wydarzenia odpowiada Puławskie Towarzystwo Miłośników Gór – możemy mówić o kontynuacji tego, co działo się w zeszłym roku. Różnica polega na tym, że w zeszłym roku mieliśmy projekt realizowany przez Powiat Puławski.