Inwestycje poprawiające standard życia w całym kraju – przekaz Mateusza Morawieckiego

Inwestycje poprawiające standard życia w całym kraju – przekaz Mateusza Morawieckiego

Premier Mateusz Morawiecki podczas swojej wizyty w Tomaszowie Lubelskim podkreślił, jak ważne dla rozwoju państwa jest inwestowanie we wszystkie jego regiony. Niezależnie od tego, czy mówimy o infrastrukturze drogowej, systemie zdrowia, edukacji, placówkach oświatowych, strażackich remizach czy domach kultury – to właśnie dzięki naprawie budżetu państwa możliwe stało się finansowanie tak szerokiego zakresu projektów.

W piątek 8 września po rozmowach z lokalnymi mieszkańcami powiatu tomaszowskiego, premier Morawiecki kontynuował swoją wizytę udając się do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim. Wyraził tam swoje podziękowania dla samorządowców, którzy pracują na rzecz zapewnienia możliwości gospodarczego rozwoju Polski lokalnej. Premier zaznaczył, jak ważne jest, aby ludzie nie tylko tu się rodzą i uczęszczają do szkoły, ale również chcą tutaj pozostać i do tego miejsca powracają.

Premier Morawiecki podkreślił również konieczność dbania o jakość i standard życia obywateli. Cieszył się z faktu, że w Tomaszowie Lubelskim zaplanowano realizację znaczącej inwestycji. Morawiecki odniósł się do planów rozbudowy miejscowego szpitala, podkreślając jak ważne jest to przedsięwzięcie dla regionu.