Poszukiwana jest kobieta odpowiedzialna za napad na bank w Puławach

Poszukiwana jest kobieta odpowiedzialna za napad na bank w Puławach

Miasto Puławy jest teraz centrum intensywnych poszukiwań kobiety, która dokonała napadu na lokalny bank. Kobieta ta, ukrywająca swoją tożsamość pod maską, w piątkowe popołudnie weszła bezceremonialnie do placówki bankowej. Gdy tam była, zastraszyła kasjerkę, przejęła kontrolę nad gotówką i szybko zniknęła z miejsca zdarzenia – przekazała informacje Ewa Rejn-Kozak, komisarz w Komendzie Powiatowej Policji w Puławach.

Jak wyjaśniła Ewa Rejn-Kozak, oficer prasowy puławskiej komendy, incydent miał miejsce przy ulicy 3 Maja w Puławach (województwo lubelskie), a dokładniej – około godziny 15:30 w piątek. Kobieta schowana pod maską pojawiła się w placówce banku i skierowała nożem do kasjerki, obelżywie żądając od niej natychmiastowego wydania pieniędzy – opisała sytuację oficer.

Na początku kasjerka nie spełniła jej żądania, ale po tym jak groźba została powtórzona, zdecydowała się wydać pieniądze. Napastniczka natychmiast wrzuciła gotówkę do plastikowej torby na zakupy i uciekła z miejsca zdarzenia – podsumowała sytuację Rejn-Kozak.