Próba kradzieży w supermarkecie kończy się atakiem na ochroniarza

Próba kradzieży w supermarkecie kończy się atakiem na ochroniarza

22-letni młodzieniec, będący pod wpływem alkoholu, podjął próbę nielegalnego opuszczenia puławskiego supermarketu, nie płacąc za alkohol, który zabrał. Personel ochrony zareagował, lecz podczas konfrontacji jeden z nich został skaleczony szkłem pochodzącym z rozbitej butelki.

Incydent miał miejsce wczoraj około godziny 8:00 rano w jednym ze sklepów położonych przy ulicy Lubelskiej w Puławach. Młody człowiek w wieku 22 lat wszedł do sklepu i udał się do sekcji z alkoholem, skąd zabrał kilka butelek. Próbował następnie opuścić sklep bez płacenia, omijając stanowiska kasowe. Jeden z pracowników ochrony próbował go zatrzymać, co doprowadziło do przepychanki. W tym samym czasie drugi ochroniarz wezwał wsparcie, kontaktując się z policją, a potem dołączył do starcia. W międzyczasie 22-latek podniósł kawałek szkła z rozbitej butelki i zaatakował nim jednego z ochroniarzy, raniąc go w przedramię.

Niedługo potem na miejsce przybył patrol policyjny, który zajął się młodym mężczyzną. Został on zatrzymany, a teraz trwają postępowania policyjne w tej sprawie.

32-letni pracownik ochrony, który został ranny, musiał zostać przewieziony do szpitala, gdzie podjęto czynności medyczne związane z opatrzeniem jego rany.