Puławy: dałeś się spisać? Wygraj nagrody

Puławy: dałeś się spisać? Wygraj nagrody

Jak powszechnie wiadomo obecnie trwa akcja Powszechnego Spisu Rolnego 2020 roku. Główny Urząd Statystyczny z tej okazji zorganizował loterię, w której można wygrać wartościowe i ciekawe nagrody. Zasady obowiązującego konkursu są proste.

Puławy: jeśli się zapisałeś w spisie, możesz wygrać laptopa

Oczywiście to bardzo mocne skrócenie informacji, która powinna zaciekawić każdego gospodarstwo rolne, które wzięło udział w Powszechnym Spisie Rolnym w tym roku. Sama loteria rozpoczęła się 1 października i potrwa najprawdopodobniej do 23 listopada 2020 roku. Aby wziąć w niej udział, wystarczy wpisać się do Ogólnopolskiego Spisu Rolnego poprzez Internet. W czasie tego działania, każde gospodarstwo rolne uprawnione jest do pobrania jednego kodu, który następnie wykorzystywany jest we wspomnianej powyżej loterii. Następnie wystarczy zarejestrować swój udział na specjalnej stronie konkursu, podając swoje dane oraz kod uzyskany wcześniej. Kolejnym krokiem jest obserwacja losowań, mających miejsce poprzez serwis YouTube.

Pula nagród jest dość wysoka. Jak podaje Główny Urząd Statystyczny dla uczestników przewidziano cenne nagrody rzeczowe, którymi są:

– 20 nagród I stopnia, a więc nowoczesnych laptopów Dell Inspiron G5 5500,

– 88 nagród II stopnia, a więc tabletów Samsung Galaxy Tab S6 Lite wraz z aktywną kartą dostępu do internetu oraz

Blisko 400 przenośnych dysków twardych Seagate expansion.

Należy przyznać, że nagrody robią wrażenie. Mają stanowić zachętę dla wszystkich, którzy do tej pory woleli tradycyjne formy spisu. Jednocześnie dobrze wspomnieć, iż przewidziane są trzy losowania, w których można uzyskać wyżej wymienione nagrody. Pierwsze z nich odbędzie się już 20 października, następne 3go i 23go listopada. Wszystkie informacje szczegółowe oraz regulamin dotyczący zasad przeprowadzania loterii, można uzyskać na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie.