Puławy: Święto pieczonego ziemniaka

Puławy: Święto pieczonego ziemniaka

Już 11 października wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w finale akcji AKTYWNE PUŁAWY. Wydarzenie będzie miało miejsce podczas corocznego święta Pieczonego Ziemniaka, odbywającego się na Marinie Puławy. To ciekawa impreza, która gromadzi wokół siebie mieszkańców Puław. Tym bardziej, iż atrakcji nie zabraknie również tym razem.

Puławy bawią się wspólnie!

MOSiR wraz z Centrum Informacji Turystycznej w Puławach planują rozdanie nagród dla mieszkańców, którzy zdobyli największą ilość nagród w zabawie. Nie wiadomo jeszcze czym będą wspomniane nagrody, jednak sam fakt zwycięstwa z pewnością wywoła falę radości wśród finalistów. W programie wydarzenia planowany jest rajd rowerowy, rozpoczynający się o godzinie 13:30 na Skwerze Niepodległości. Dodatkowo, wszyscy zgromadzeni będą mogli wziąć udział w ziemniaczanych zabawach dla dzieci i dorosłych oraz wspólnym pieczeniu ziemniaków.

Dodatkowo, jak zostało to wspomniane wcześniej, nastąpi oficjalne przedstawienie wyników akcji AKTYWNE PUŁAWY oraz wręczenie nagród. Organizator podaje również, że w tym dniu nie zabraknie podziękować (także w postaci niespodzianek) dla uczestników biorących udział w akcji Puchar Rowerowej Stolicy Polski. To ciekawy pomysł na spędzenie niedzielnego popołudnia na świeżym powietrzu. Takie inicjatywy spotykają się z dużym zainteresowaniem puławian, którzy wykorzystują każdą możliwość do wspólnej zabawy i świętowania.