Puławy: Mecz Azotów przełożony

Puławy: Mecz Azotów przełożony

Pandemia koronawirusa oraz nieustanny wzrost liczby zakażonych doprowadził do dużych zmian w organizowaniu imprez sportowych. Nie tak całkiem dawno pojawiła się informacja o przełożeniu finału Pucharu Polski w Lublinie oraz 4. Kolejki piłkarzy ręcznych rozgrywek PGNiG Superligi. To nie koniec złych informacji. Puławy wraz z innymi miastami dołączają do grona, gdzie coraz częściej pojawiają się ogniska koronawirusa.

Puławy: kolejne wydarzenie sportowe odwołane

W najbliższy weekend miało dojść do kolejnego ważnego wydarzenia dla miłośników piłki ręcznej. Spotkanie z drużyną Energa MK Kalisz prawdopodobnie odbędzie się  21 października o 18:30. Ma mieć miejsce tym razem w Kaliszu. Wszystko przez wykrycie u jednego z zawodników drużyny koronawirusa. Na ten moment nie ma żadnych informacji, mówiących o zarażaniu pozostałych kolegów. Jak widać wirus nie wybiera i dopaść może każdego. To z pewnością trudny czas dla miłośników sportu, którzy z wytęsknieniem oczekiwali kolejnych spotkań na żywo.

W związku z zaistniałą sytuacją, być może w najbliższym czasie zostaną odwołane kolejne wydarzenia. Przypominamy, iż od soboty cała Polska objęta jest żółtą strefą.