Puławy: Otwarte posiedzenie PRDPP

Puławy: Otwarte posiedzenie PRDPP

Już niebawem mieszkańców miasta Puławy czeka kolejne ważne wydarzenie, dzięki któremu mogą mieć wpływ na kształtowanie polityki lokalnej swojego regionu. Mowa tu o otwartym posiedzeniu Puławskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Ma mieć ono miejsce już 23 października o godzinie 13:30.

Spotkanie, o którym mowa odbędzie się w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta Puławy. Dedykowane jest nie tylko Radzie ale również wszystkim organizacjom pozarządowym, które są zainteresowane tematyką działalności gminnych obiektów i urządzeń, należących do Miejskiego Środka Sportu i Rekreacji. Trudno przewidzieć, ile czasu zajmie spotkanie, jednak jest ono kluczowe, zwłaszcza w dobie pandemii. Na tym etapie nie ma żadnych informacji, które wskazywałyby na jego odwołanie bądź zamiar prowadzenia go w trybie on-line.

Otwarte posiedzenie Rady zachęca wszystkie organizacje pozarządowe do wzięcia udziału. Ma się bowiem na nim pojawić temat upoważnienia Prezydenta Miasta do ustalania wysokości cen oraz opłat, czy ewentualnego wykorzystywania upustów w związku z korzystaniem z wspomnianych powyżej obiektów czy urządzeń.

W dobie koronawirusa jest to dość ważne spotkanie, gdyż być może to właśnie tam zapadną decyzję co do wszystkich sportowych możliwości, dostępnych w mieście.