Puławy: Targowisko przy Dęblińskiej

Puławy: Targowisko przy Dęblińskiej

Puławy po raz kolejny pokazują, iż dbałość o środowisko oraz zadowolenie mieszkańców może iść w parze. Już w najbliższą niedzielę, na popularnym placu przy ulicy Dęblińskiej otworzony zostanie kiermasz roślin ozdobnych, krzewów i drzew. To wyjątkowe wydarzenie, które pozwala wszystkim zainteresowanym na wprowadzenie zmian w swoim otoczeniu czy przydomowym ogrodzie.

Puławy i kolejne kiermasze dla ludzi

Kiermasz, o którym mowa jest organizowany przez Przedsiębiorstwo Nieruchomości Puławskie. To doskonała okazja nie tylk0o na zakup wybranych roślin, ale również zapoznania się z szeroką ofertą zarówno firm, jak i szkółek leśnych, które działają na terenie Puław. Trzeba przyznać, iż rozwiązanie cieszy się sporym zainteresowaniem. Jest bowiem okazją na wygodne zakupy od najlepszych producentów i importerów roślin, a ponadto poznanie i uzyskanie wiedzy od fachowców. Kiermasz [otrwa kilka godzin, a jak udało nam się już dowiedzieć, na miejscu pojawi się bardzo dużo osób. Oczywiście, w tak trudnym czasie jak pandemia koronawirusa, organizatorzy będą dbać o przestrzeganie środków bezpieczeństwa.

Ponadto, już na 18 października planowana jest kolejna odsłona Giełdy Staroci. Ponownie każdy zainteresowany będzie mógł nabyć przedmioty domowego użytku w atrakcyjnych cenach. Wielu mieszkańców miasta Puławy twierdzi, iż taka giełda jest doskonałym sposobem na pozyskanie, często unikatowych przedmiotów a nawet antyków. Warto zatem zaplanować sobie czas i wybrać się na targowisko przy Dęblińskiej w dwa weekendy.