Siłownia czy ciężarownia?

Siłownia czy ciężarownia?

W hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Lubelskiej mamy niewykorzystane pomieszczenie. To rzecz jasna nie jest przypadek – pojawiają się wątpliwości.

Co możemy powiedzieć o obecnej sytuacji?

Oczywiście sytuacja wymaga rozwiązania. Co więcej, wiemy, że w najbliższy poniedziałek czeka nas dyskusja na ten temat. Sprawą zajmą się radni zrzeszeni w Komisji Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki.

Dobrze też wrócić do początku – pomieszczenie zaprojektowano tak, aby mogło dojść do powstania siłowni lub ciężarowni. Wypada jeszcze dodać, że połączenie tych dwóch funkcji to opcja, której nie wolno wykluczyć. Jak się można domyślić, trudno nawiązać do tego, co czeka nas w poniedziałek. Na pewno wiemy tyle, że należy spodziewać się różnych koncepcji.

Ważne jest też to, że podczas spotkania będzie można zabrać głos. Niemniej jednak trzeba pamiętać o tym, że sama chęć nie wystarczy – trzeba skontaktować się z Biurem Rady Miasta Puławy (chodzi o link do transmisji). Kontakt możliwy jest pod adresem [email protected]. Spotkanie zaplanowano na godz. 16:00.