Szansa na poprawę tańca

Szansa na poprawę tańca

Jeżeli uważasz, że warto pomyśleć nad poprawą umiejętności tanecznych, dobrym rozwiązaniem jest jak najszybsze zapoznanie się z ofertą, którą ma Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”. Już niedługo będzie się wiele działo.

O co chodzi?

Na początek wypada odnotować, że mowa o ofercie skierowanej do osób w różnym wieku. Co by nie mówić, jest to duży plus – w końcu nigdy nie jest za późno na naukę.

Zacznijmy od tego, że panie mogą liczyć na zajęcia tańca sensualnego. Dla niezorientowanych – jest to taniec, który można określić pełnym zmysłowych ruchów. Warte podkreślenia jest również to, że możemy mówić o odkrywaniu ciała i zalet, jakie ma ciało. Do tego mamy zajęcia latin fusion skierowane do młodzieży i dorosłychtaniec potrafi łączyć pokolenia. Latin fusion to kombinacja różnych stylów tańca latynoskiego plus elementy stylów współczesnych i podstawy dla par.

Wszystko rozpocznie się już w styczniu. Wiadomo też, że zajęcia będą odbywać się w soboty. Instruktorem ma być Jacek Kowalczyk, zawodowy trener i tancerz. Warto też wiedzieć, że Kowalczyk ma za sobą współpracę z Egurrola Dance Studio.