Zarząd Klubu Sportowego Wisła Puławy przechodzi zmiany w składzie podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Delegatów-Członków

Zarząd Klubu Sportowego Wisła Puławy przechodzi zmiany w składzie podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Delegatów-Członków

We wtorek, na terenie sali konferencyjnej MOSIR, doszło do istotnej zmiany w strukturach zarządu Klubu Sportowego Wisła Puławy. Zarząd zdecydował się zorganizować Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów-Członków z celem dokonania uzupełnień w składzie tego ważnego gremium.

Kluczowym powodem reorganizacji była rezygnacja Pawła Wójcika, reprezentanta strategicznego sponsora klubu – Grupy Azoty Zakłady Azotowe Puławy SA – z pełnionej funkcji w zarządzie. Wójcik zdecydował się na ten krok po rozwiązaniu umowy sponsorskiej przez Grupę Azoty. Zarząd wyraził wdzięczność dla Pawła Wójcika za jego wkład i zaangażowanie na rzecz klubu.

Rezygnację Wójcika z członkostwa w zarządzie skompensowano poprzez dopuszczenie do grona Wiesława Olszaka, który posiada wieloletnie doświadczenie jako pracownik Zakładów Azotowych Puławy. Po siedmiu latach przerwy, Olszak powraca do pełnienia obowiązków w zarządzie, reprezentując tym samym głównego sponsora klubu.

Jednocześnie przygotowują się do ostatniego meczu sezonu, który odbędzie się 25 maja na ich własnym stadionie. Pod wodzą trenera Mikołaja Raczyńskiego staną do walki z Pogonią Siedlce. Drużyna pod kierownictwem Mateusza Klichowicza znajduje się aktualnie na pozycji gwarantującej utrzymanie w eWinner Drugiej Lidze, ale nie ma jeszcze pewności co do jej dalszego bytu. Z drugiej strony, drużyna z Siedlec, walcząca o awans, nie jest jeszcze pewna swojej promocji do Fortuna I Ligi. Wszystko to sprawia, że nadchodzący mecz zapowiada się jako niezwykle emocjonujący i ma potencjał wpłynąć na przyszłość obu klubów.